Niedziela Zesłania Ducha Świętego

19 maja 2024

1. Przeżywamy dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 rocznicę I Komunii św.
  2. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny Okres Wielkanocy.
  3. W poniedziałek Drugi dzień Zielonych świąt – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.
  4. W tygodniu Msze św.: we wtorek o 9.00 w pozostałe dni o godz 18.00.
  5. W przyszłym tygodniu mają rozpocząć się prace w kościele i wokół niego dotyczące izolacji i odwodnienia murów i fundamentu oraz położenia tynków wapiennych.
  6. W związku z tym jest bardzo prawdopodobne, że od tego tygodnia Msze św. będą odprawiane nie w kościele a w Sali Parafialnej. Również w niedziele.
  7. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie na plebanii w środę 22 maja o godz.19. 30
  8. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. a w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00. Zachęcam do śpiewania Litanii do Matki Bożej przy figurach i w domach. W Chwalibogowie śpiewana jest Litania pod obrazem Matki Bożej na gruszy o godz. 18.00
  9. Spotkanie Służby Liturgicznej w sobotę 25 maja o godz. 10.00 w Sali Parafialnej. W szczególny sposób zapraszam chłopców chętnych do bycia ministrantami. I zachęcam do podjęcia tego zadania.
  10. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Św. , która kończy czas spowiedzi wielkanocnej. Zapraszam tych, którzy jeszcze jej nie przeżyli. Spowiedź codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w dni powszednie.
  11. Dziękuje za składane ofiary i wszelką pomoc.